تبلیغات
|*___تیك تاك___*| - "آیا کسی نیست جلوی این هتاک را بگیرد؟؟؟"
 
درباره وبلاگ


به وبلاگ ما هركه پا می نهد
قدم بر سر و چشم ما می نهد
«كامران شهیدی»

مدیر وبلاگ : كامران شهیدی
نظرسنجی
به نظر شما برترین فیلم بعد انقلاب کدام است؟

جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


____________________
____________________

.

_____________________
____________________
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
___________________ ابزاروبلاگ
___________________ ابزار وبلاگنویسان ___________________ p30java ___________________
|*___تیك تاك___*|
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که:سالها به (اج بار) خواهیم خفت...
فرد بی ادب و هتاک مورد نظر بنده آقای محمد مایلی کهن است.تا اسم ایشان به ذهنم خطور می کند یاد یک موجودی می افتم(بوووووووق) .....یک روز امیر قلعه نوعی،یک روز علی دایی،یک روز علی پروین،و... و حالا هم فتح الله زاده سرپرست وقت استقلال تهران.ایشان هر چند وقت یک بار می خواهد مثل مثلا نیکبخت واحدی روی تیتر اخبار برود و برای این کار به هر کس و ناکسی توهین می کند.کارش بی ادبی است.

بنده خدا امیر قلعه نوعی در استقلال بود که یک دفعه بیانیه ای از جانب مایلی کهن صادر شد که الفاظ در آن به کار برده شده بود که برای فهمیدنش باید سن آدم به قبل از انقلاب می رسید.الفاظی مانند:گنده باقالی،گروبان قندلی و...دروغ نگویم من که سنم نمی رسید و رفتم پرسیدم تا فهمیدم ایشون چه می گوید،چون سنم نمی رسید.بعد توهین به اصل و نسب امیر قلعه نوعی کرد که کار به مجلس هم کشید...

تمام این توهین ها بی دلیل و بی علت بوده است و همیشه شروع کننده دعوا محمد مایلی کهن بوده است.در این بهبوهه بیانیه بازی مایلی، سازمان لیگ در دوسال پیش در یک اقدام جالبی مایلی کهن را مرد اخلاق هفته و در پایان فصل یکی از با اخلاق های لیگ معرفی کرد!!!آیا باور می کنید؟به نظر شما رابطه ای در میان است؟چرا به جای اینکه جلوی ایشان گرفته شود از ایشان تقدیر می شود؟

چرا مایلی کهن منشوری نمی شود؟

بنده یک سئوالی از مسئولین سازمان لیگ مخصوصا آقای علیپور و عزیزالله محمدی دارم.چرا مایلی کهن با این همه توهینی که به هر کس که دلش می خواهد می کند،چرا ایشان منشوری نمی شود؟چرا مایلی کهنی که در برنامه زنده هر چه می خواهد به سرپرست باشگاه استقلال می گوید و فرد را به باد توهین می گیرد،چرا تصمیمی علیه او گرفته نمی شود؟آیا خون وی از دیگران رنگی تر است؟

اصلا منشور هیچ چی.مگر این فوتبال بی صاحب ما کمیته انظباطی نداره؟از زمان شاه حسینی تا الان که حسن زاده است.به خدا فرگوسن یه فحش داد 5جلسه از نشستن بر روی نیمکت محروم شد.فقط یک فحش داد.مایلی که کارش از فحش گذشته و کل اصل و نسب هر کس را به راحتی زیر سئوال می برد.

ببینم کسی نیست جلوی این بی ادب را بگیرد؟خاک بر سرتان...

علی دایی دوتا مصاحبه جنجالی می کند در مورد فدراسیون از مصاحبه کردن محروم می شود.فیروز کریمی شوخی زیاد می کرد از مصاحبه محروم می شد...آهان فهمیدم.هر کس پشتش پر باشد مثل مایلی هر حرفی را می تواند بزند و بدترین توهین ها هم می تواند بکند و باز هم باید به فعالیت فوتبالیش ادامه دهد.چیزی که الان دارد موج می زند در فوتبال و سازمان لیگ و فدرا سیونعدالت آقایان است.فقط حرف از عدالت زده می شود.

یک چیز ثابت شد:محمد مایلی کهن پشتش پر است...

ایشان کنترل اعصابش را ندارد:

ایشان نه تنها کنترل اعصابش را ندارد کنترل زبانش را هم ندارد.مشخص است از گریه های بی دلیل مایلی کهن و ترمز بریدن در صحبت هایش که وی کنترل اعصابش را ندارد و کنترل اعصابش را از دست داده است.آیا کسی نیست جلوی این آدم را به زور و اجبار و با تنبیه شدید بگیرد؟؟؟

از این مسئله بگذرم و آخرین حرفم:آقای مایلی کهن اصلا شما خدا!شما بکن بائر!شما مارادونا!شما پله!این دلیل می شود به هرکسی که دارای شخصیت است توهین کنی؟هر وقت به هرکس توهین می کنی میگویی:من کاپیتان پرسپولیس بود.من بهترین عملکرد را در کل تاریخ تیم ملی داشتم.من فلان من گیسار.تمام این ها درست(که درست نیست)آیا باید به دیگران تهمت بی پایه و اساس بزنی؟

آقای مایلی تو از این دادگاه های دنیا در می روی؛اون دادگاه اصلی رو می خواهی چی کار کنی؟در آنجا را ه فرار و پارتی بازی نداریا!جلوی زبونت را که مثل مار افعی هست بگیر.دل مردم را نشکن.در آخرت دلت را می شکونن ها!البته شما در برنامه ورزش و مردم خطاب به فتح الله زاده و بهرام شفیع گفتید که من بچه حزب اللهی نیستم و من را حزب اللهی نخوانید.پس لطف کنید ریشتان را تیغ بزنید و در صحبت هایتان حرف از دین و دیانت نزنید که ما حداقل بدانیم که با یک حزب اللهی طرف نیستیم.شما با این کارتان وجه ی خیلی از دین داران را خراب کرد ه اید.شماآتو دست دشمن  می دهید.

اینجانب و بسیاری از دوستانم و آشنایانم از ایشان و اخلاق ناپسندیده ای که به دین داری نسبت می دهد،برائت می جوییم.ما از ایشان و اخلاق شیطانیشان،برائت می جوییم.ایشان اگر الف بای دین داری را می دانست حداقل حداقل حق الناس نمی کرد.

نوع مطلب : مقاله علمی، ورزشی، 
برچسب ها :


شنبه 22 مرداد 1390 :: نویسنده : كامران شهیدی