تبلیغات
|*___تیك تاك___*| - "خبر تکمیلی:آخرین وضعیت "قویترین مردان ایران" در زندان"
 
درباره وبلاگ


به وبلاگ ما هركه پا می نهد
قدم بر سر و چشم ما می نهد
«كامران شهیدی»

مدیر وبلاگ : كامران شهیدی
نظرسنجی
به نظر شما برترین فیلم بعد انقلاب کدام است؟

جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


____________________
____________________

.

_____________________
____________________
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
___________________ ابزاروبلاگ
___________________ ابزار وبلاگنویسان ___________________ p30java ___________________
|*___تیك تاك___*|
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که:سالها به (اج بار) خواهیم خفت...
""خبر تکمیلی از قویترین مردان در زندان و نظر خبرگزاری ها،نظر شما چیست؟؟؟"""

به گزارش فرارو:مسئولین دادسرای جنایی تهران تایید كردند كه "امیر قرائی " و  "علیرضا قرائی" دو برادری كه به "قوی ترین مردان ایران" شهرت دارند، در یك درگیری منتهی به قتل مشاركت داشته و در بازداشت این دادسرا هستند. آنها گفتند كه تحقیقات دراین زمینه ادامه دارد و تا روشن شدن همه ی جوانب موضوع نمی توانند از جزییات پرونده اطلاعاتی بدهند. 

این درگیری آنگونه كه در پرونده آمده در روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت در جنت آباد در غرب تهران و در مجاورت یك باشگاه بدن سازی رخ داده است.

به گفته شاهدان ، امیر و علیرضا ادعای طلبی سه میلیونی از دو جوان را داشته اند كه آنها مقاومت می كنند و كار به درگیری لفظی و در ادامه فیزیكی می كشد وقرائی ها با یك شی برنده به یكی از دو جوان ضربه ای وارد می كنند.فرد مجروح به بیمارستانی در محل منتقل می شود ولی درمان صورت گرفته روی او موثر واقع نشده و جان می سپارد. 
دراین درگیری انگشتان دست جوان دیگر نیز قطع می شود. 

بر طبق بازجویی و شهادت شاهدان ، برادران قرائی دراین درگیری از یك شمشیر بلند كه به "سامورایی" مشهور است ، استفاده كردند و ظاهرا ضربه با همین شمشیر بر سر مقتول بود كه به مرگ او انجامید.

با اعلام مرگ مقتول "امیر" خود را به پلیس و مراجع قضایی به عنوان فردی كه ضربه او به قتل انجامیده معرفی می كند اما بدستور مقام قضایی هر دو برادر تا تعیین تكلیف پرونده و روشن شدن همه ی جوانب آن بازداشت می شوند. 

مدیران برنامه برادران قرائی و نیز دست اندركاران و تهیه كننده برنامه "مردان آهنین" در روزهای اخیر تلاش بسیار كرده اند تا با قرار دادن وثیقه ، آزادی موقت برادران قرائی را فراهم كنند كه مورد قبول مقام قضایی قرار نگرفته است. 

مردان موسوم به آهنین، كسانی هستند كه در سالهای اخیر و بخصوص در ایام نوروز با ارایه برنامه در تلویزیون به شهرت رسیدند.
در میان آنها متاسفانه تاكنون افرادی بوده اند كه دست به اعمالی ناشایست در جامعه زده اند. یكی از این مردان آهنین چند سال پیش به اتهام تجاوز به زنی ساكن خیابان ستارخان در غرب تهران بازداشت شد و چند نفری از آنان نیز در مراجع قضایی و انتظامی در رابطه با مسایل مختلف دارای پرونده هستند كه به نظر می رسد بیشتر ریشه در فریب خوردن آنها نسبت به هیكل های درشت و بازوان قوی دارد. 

مسئولین قضایی روز سه شنبه به ایرنا استان تهران گفتند كه گمان می كنند مراحل مقدماتی تكمیل پرونده شامل بازجویی و جمع آوری مستندات در روزهای آینده پایان یافته و پرونده برای ارایه به مقام قضایی آماده شود.

تیک تاک:هر چه این پرونده جلو می رود ما تیک تاکی ها بیشتر تعجب می کنیم!!!والا به خدا مانده ایم چه بگوییم.خبر گزاری ها که به شدت حمله کردند و حتی خواستار لغو این برنامه در تلویزیون شدند.نظر شما دوستان چیست؟؟؟

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :


سه شنبه 13 اردیبهشت 1390 :: نویسنده : كامران شهیدی